Bubblify Slovakia s. r. o.
IČO 57007381
· DIČ 2122532115
· IČ DPH SK2122532115
Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava - mestská časť Rača
Odvetvie (NACE)
Činnosti reštaurácií a pohostinstiev · 56.11
Základné imanie
5,0 tis. €
Spisová značka
Sro/188630/B
Predmet podnikania (výber)
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …
D
Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii
Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.
Zobraziť celý report — 14 dní zdarma
Časté otázky
Je firma Bubblify Slovakia s. r. o. v konkurze?
Bubblify Slovakia s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.
Je Bubblify Slovakia s. r. o. platiteľom DPH?
Bubblify Slovakia s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.
Kde firma Bubblify Slovakia s. r. o. sídli?
Bubblify Slovakia s. r. o. má sídlo na adrese Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava - mestská časť Rača, 83106.