JL BAR s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 52769291
DIČ: 2121132959
IČ DPH: SK2121132959
Karpatské nám. 10A, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatské nám. 10A, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 13. 11. 2019
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2021
Spisová značka: Sro/141618/B
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Žulkovský od 13. 11. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JL BAR s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 30 % na 19,2 tis. € a tržby jej narástli o 19 % na 356,4 tis. €.

356,4 tis. €
Tržby
19,2 tis. €
Zisk
363,5 tis. €
Celkové výnosy
350,6 tis. €
Aktíva
129,8 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť
28,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,1 tis., 2022 25,0 tis., 2023 36,2 tis., 2024 27,3 tis., 2025 19,2 tis.202114,1 tis.202225,0 tis.202336,2 tis.202427,3 tis.202519,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 91,3 tis., 2022 234,9 tis., 2023 315,2 tis., 2024 299,4 tis., 2025 356,4 tis.202191,3 tis.2022234,9 tis.2023315,2 tis.2024299,4 tis.2025356,4 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 102,0 tis., 2022 238,0 tis., 2023 321,6 tis., 2024 306,8 tis., 2025 363,5 tis.2021102,0 tis.2022238,0 tis.2023321,6 tis.2024306,8 tis.2025363,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 2,1 tis., 2022 3,6 tis., 2023 11,8 tis., 2024 10,1 tis., 2025 4,1 tis.20212,1 tis.20223,6 tis.202311,8 tis.202410,1 tis.20254,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 356,4 tis. € 19,2 tis. €
2024 299,4 tis. € 27,3 tis. €
2023 315,2 tis. € 36,2 tis. €
2022 234,9 tis. € 25,0 tis. €
2021 91,3 tis. € 14,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok39,1 tis. €
  • Zásoby1,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky119,1 tis. €
  • Finančné účty190,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy320 €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov104,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie19,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky15,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky19,1 tis. €
  • Bankové úvery186,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JL BAR s.r.o. v konkurze?

JL BAR s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JL BAR s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JL BAR s.r.o. tržby 356,4 tis. €.

Je firma JL BAR s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JL BAR s.r.o. dosiahla zisk 19,2 tis. €.

Je JL BAR s.r.o. platiteľom DPH?

JL BAR s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JL BAR s.r.o. sídli?

JL BAR s.r.o. má sídlo na adrese Karpatské nám. 10A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026