PERFORM media s. r. o.

IČO 54028612 · DIČ 2121552840 · IČ DPH SK2121552840

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Brečtanova 6479/22A, Bernolákovo
Odvetvie (NACE)
Reklama a prieskum trhu · 73.11
Dátum vzniku
2021-08-31
Tržby 2025
684,9 tis. €
Výsledok hospodárenia 2025
13,1 tis. €
Základné imanie
5,0 tis. €
DPH
Platiteľ DPH
Spisová značka
Sro/154888/B

Predmet podnikania (výber)
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Administratívne služby …

Hospodárske výsledky

RokTržbyVýsledok hospodárenia
2025 684,9 tis. € 13,1 tis. €
2024 497,8 tis. € 7,4 tis. €
2023 352,8 tis. € 8,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

A

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma PERFORM media s. r. o. v konkurze?

PERFORM media s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PERFORM media s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PERFORM media s. r. o. tržby 684,9 tis. €.

Je PERFORM media s. r. o. platiteľom DPH?

PERFORM media s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PERFORM media s. r. o. sídli?

PERFORM media s. r. o. má sídlo na adrese Brečtanova 6479/22A, Bernolákovo, 90027.