Dudel.sk s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 36703648
DIČ: 2022276410
IČ DPH: SK2022276410
Svätoplukova 21A, Bernolákovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Svätoplukova 21A, Bernolákovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.20
Dátum vzniku: 28. 11. 2006
Základné imanie: 7,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2023
Spisová značka: Sro/43288/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Juraj Rašla od 29. 9. 2011
    konateľspoločník
  • Lucia Rašlová od 2. 3. 2018
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Dudel.sk s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 162 % na 8,9 tis. € a tržby jej klesli o 62 % na 14,1 tis. €.

14,1 tis. €
Tržby
8,9 tis. €
Zisk
280,5 tis. €
Celkové výnosy
488,5 tis. €
Aktíva
39,4 tis. €
Vlastné imanie
92 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 272, 2022 199, 2023 −4,7 tis., 2024 3,4 tis., 2025 8,9 tis.202127220221992023−4,7 tis.20243,4 tis.20258,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 11,0 tis., 2022 160,7 tis., 2023 110,8 tis., 2024 37,7 tis., 2025 14,1 tis.202111,0 tis.2022160,7 tis.2023110,8 tis.202437,7 tis.202514,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 14,1 tis. € 8,9 tis. €
2024 37,7 tis. € 3,4 tis. €
2023 110,8 tis. € -4,7 tis. €
2022 160,7 tis. € 199 €
2021 11,0 tis. € 272 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok452,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok15,4 tis. €
  • Zásoby3,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,9 tis. €
  • Finančné účty11,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie7,0 tis. €
  • Kapitálové fondy120,0 tis. €
  • Fondy zo zisku177 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-96,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,9 tis. €
  • Rezervy700 €
  • Krátkodobé záväzky448,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Dudel.sk s. r. o. v konkurze?

Dudel.sk s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Dudel.sk s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Dudel.sk s. r. o. tržby 14,1 tis. €.

Je firma Dudel.sk s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Dudel.sk s. r. o. dosiahla zisk 8,9 tis. €.

Je Dudel.sk s. r. o. platiteľom DPH?

Dudel.sk s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Dudel.sk s. r. o. sídli?

Dudel.sk s. r. o. má sídlo na adrese Svätoplukova 21A, Bernolákovo, 900 27.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026