JS REALIS, a.s.

IČO 36810291 · DIČ 2022425713

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Akciová spoločnosť
Sídlo
Národná 3708/36, Žilina
Odvetvie (NACE)
Realitní činnost · 68.31
Dátum vzniku
2007-07-27
Tržby 2025
228,6 tis. €
Výsledok hospodárenia 2025
104,0 tis. €
Základné imanie
25,0 tis. €
DPH
Platiteľ DPH
Spisová značka
Sa/10818/L

Hlavný predmet podnikania
sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľnej živnosti

Hospodárske výsledky

RokTržbyVýsledok hospodárenia
2025 228,6 tis. € 104,0 tis. €
2024 166,9 tis. € 22,6 tis. €
2023 135,5 tis. € 52,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

A

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma JS REALIS, a.s. v konkurze?

JS REALIS, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JS REALIS, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JS REALIS, a.s. tržby 228,6 tis. €.

Je JS REALIS, a.s. platiteľom DPH?

JS REALIS, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JS REALIS, a.s. sídli?

JS REALIS, a.s. má sídlo na adrese Národná 3708/36, Žilina, 010 01.