RIGHT POWER SOLUTIONS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50190041
DIČ: 2120209267
IČ DPH: SK2120209267
Na Bráne 8665/4, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Na Bráne 8665/4, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 27. 2. 2016
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 12. 6. 2017
Spisová značka: Sro/65168/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michael Landau od 23. 5. 2018
    konateľspoločník
  • Lukáš Choma od 15. 3. 2019
    konateľspoločník
  • Maroš Choma, MBA od 1. 12. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RIGHT POWER SOLUTIONS, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 273,5 tis. € a tržby jej klesli o 47 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
273,5 tis. €
Strata
1,7 mil. €
Celkové výnosy
6,1 mil. €
Aktíva
-108,4 tis. €
Vlastné imanie
102 %
Celková zadlženosť
50,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −5,9 tis., 2022 48,6 tis., 2023 157,8 tis., 2024 10,3 tis., 2025 −273,5 tis.2021−5,9 tis.202248,6 tis.2023157,8 tis.202410,3 tis.2025−273,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 365,7 tis., 2022 1,0 mil., 2023 1,7 mil., 2024 2,0 mil., 2025 1,1 mil.2021365,7 tis.20221,0 mil.20231,7 mil.20242,0 mil.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € -273,5 tis. €
2024 2,0 mil. € 10,3 tis. €
2023 1,7 mil. € 157,8 tis. €
2022 1,0 mil. € 48,6 tis. €
2021 365,7 tis. € -5,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok519,6 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok3,7 mil. €
  • Zásoby84,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,5 mil. €
  • Finančné účty17,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie258,4 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie-108,4 tis. €
  • Záväzky6,2 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RIGHT POWER SOLUTIONS, s.r.o. v konkurze?

RIGHT POWER SOLUTIONS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RIGHT POWER SOLUTIONS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RIGHT POWER SOLUTIONS, s.r.o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma RIGHT POWER SOLUTIONS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RIGHT POWER SOLUTIONS, s.r.o. vykázala stratu 273,5 tis. €.

Je RIGHT POWER SOLUTIONS, s.r.o. platiteľom DPH?

RIGHT POWER SOLUTIONS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RIGHT POWER SOLUTIONS, s.r.o. sídli?

RIGHT POWER SOLUTIONS, s.r.o. má sídlo na adrese Na Bráne 8665/4, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026