AppElis.com, a.s.

IČO 36765058 · DIČ SK2022370592

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Akciová spoločnosť
Sídlo
Bottova 1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Odvetvie (NACE)
Reklama a průzkum trhu · 73.11
Dátum vzniku
2007-04-14
Tržby 2024
1,0 mil. €
Výsledok hospodárenia 2024
13,6 tis. €
Základné imanie
34,0 tis. €
DPH
Platiteľ DPH
Spisová značka
Sa/4112/B

Hlavný predmet podnikania
kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),

Hospodárske výsledky

RokTržbyVýsledok hospodárenia
2024 1,0 mil. € 13,6 tis. €
2023 950,5 tis. € 23,8 tis. €
2022 830,6 tis. € 62,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

B

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma AppElis.com, a.s. v konkurze?

AppElis.com, a.s. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AppElis.com, a.s. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala AppElis.com, a.s. tržby 1,0 mil. €.

Je AppElis.com, a.s. platiteľom DPH?

AppElis.com, a.s. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AppElis.com, a.s. sídli?

AppElis.com, a.s. má sídlo na adrese Bottova 1, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 81109.