Cherry Promotion SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 44822685
DIČ: 2022866087
IČ DPH: SK2022866087
Lipová 4317/2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lipová 4317/2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 1. 8. 2009
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 8. 2009
Spisová značka: Sro/114048/B
Predmet podnikania (výber): prenájom hnuteľných vecí; výroba jednoduchých výrobkov z kovu; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Čery od 25. 2. 2016
    konateľspoločník
  • Mgr. Veronika Čery od 25. 2. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Cherry Promotion SK, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 3,8 tis. € a tržby jej narástli o 24 % na 757,2 tis. €.

757,2 tis. €
Tržby
3,8 tis. €
Zisk
757,5 tis. €
Celkové výnosy
309,4 tis. €
Aktíva
25,2 tis. €
Vlastné imanie
92 %
Celková zadlženosť
5,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,5 tis., 2022 −18,4 tis., 2023 13,7 tis., 2024 −762, 2025 3,8 tis.20216,5 tis.2022−18,4 tis.202313,7 tis.2024−76220253,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 340,9 tis., 2022 304,1 tis., 2023 468,6 tis., 2024 609,4 tis., 2025 757,2 tis.2021340,9 tis.2022304,1 tis.2023468,6 tis.2024609,4 tis.2025757,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 757,2 tis. € 3,8 tis. €
2024 609,4 tis. € -762 €
2023 468,6 tis. € 13,7 tis. €
2022 304,1 tis. € -18,4 tis. €
2021 340,9 tis. € 6,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok152,1 tis. €
  • Zásoby1,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky124,3 tis. €
  • Finančné účty31,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov11,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky284,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Cherry Promotion SK, s.r.o. v konkurze?

Cherry Promotion SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Cherry Promotion SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Cherry Promotion SK, s.r.o. tržby 757,2 tis. €.

Je firma Cherry Promotion SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Cherry Promotion SK, s.r.o. dosiahla zisk 3,8 tis. €.

Je Cherry Promotion SK, s.r.o. platiteľom DPH?

Cherry Promotion SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Cherry Promotion SK, s.r.o. sídli?

Cherry Promotion SK, s.r.o. má sídlo na adrese Lipová 4317/2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026