LESOTRANS RAJEC s. r. o.
Aktívna spoločnosť
IČO: 57801762
DIČ: 2123114521
IČ DPH: SK2123114521
Hollého 242/89, Rajec
Základné údaje
Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odvetvie (NACE):
Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace
01.61
SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Dátum vzniku:
8. 8. 2026
Základné imanie:
5,0 tis. €
DPH:
Platiteľ DPH od 1. 9. 2026
Spisová značka:
Sro/92094/L
Predmet podnikania (výber):
Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo; Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby …
Osoby vo vedení a vlastníctve
-
Jozef Pekara od 8. 8. 2026konateľspoločníkPodiel: 100 % Vklad: 5 000 €
Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.
Dôležité udalosti
-
NIEKonkurzy a reštrukturalizácieprebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
-
NIEDlhy a nedoplatkyzoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
-
NIEPohľadávky štátuCentrálny register pohľadávok štátu
História z obchodného registra
Register nevedie predchádzajúce názvy, sídla ani osoby, ktoré by sme mali uložené.
Due diligence skóre firmy — v plnom reporte
Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.
V plnom reporte k tejto firme
Zaregistrovať sa zadarmo
Máte účet? Prihlásiť sa
Časté otázky
Je firma LESOTRANS RAJEC s. r. o. v konkurze?
LESOTRANS RAJEC s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.
Je LESOTRANS RAJEC s. r. o. platiteľom DPH?
LESOTRANS RAJEC s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.
Kde firma LESOTRANS RAJEC s. r. o. sídli?
LESOTRANS RAJEC s. r. o. má sídlo na adrese Hollého 242/89, Rajec, 015 01.
Zdroje údajov
- Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 24. 10. 2026 · originál ↗
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 24. 10. 2026
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 24. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 24. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
- Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026