Lancer Engineering s. r. o.
IČO 57695067
· DIČ SK2122894070
Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Veľká okružná 17, Žilina
Odvetvie (NACE)
Opravy strojů · 33.12
Základné imanie
5,0 tis. €
Spisová značka
Sro/91672/L
Hlavný predmet podnikania
Opravy pracovných strojov
C
Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii
Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.
Zobraziť celý report — 14 dní zdarma
Časté otázky
Je firma Lancer Engineering s. r. o. v konkurze?
Lancer Engineering s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.
Je Lancer Engineering s. r. o. platiteľom DPH?
Lancer Engineering s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.
Kde firma Lancer Engineering s. r. o. sídli?
Lancer Engineering s. r. o. má sídlo na adrese Veľká okružná 17, Žilina, 01001.