AN Construct group s. r. o.
IČO 57443629
· DIČ 2122741940
Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Petőfiho 180/24, Nenince
Odvetvie (NACE)
Administrativní služby · 82.99
Základné imanie
5,0 tis. €
Spisová značka
Sro/54889/S
Hlavný predmet podnikania
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
B
Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii
Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.
Zobraziť celý report — 14 dní zdarma
Časté otázky
Je firma AN Construct group s. r. o. v konkurze?
AN Construct group s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.
Je AN Construct group s. r. o. platiteľom DPH?
AN Construct group s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.
Kde firma AN Construct group s. r. o. sídli?
AN Construct group s. r. o. má sídlo na adrese Petőfiho 180/24, Nenince, 99126.