AMPEX elektro, s. r. o.
Aktívna spoločnosť
IČO: 57416753
DIČ: 2122725561
IČ DPH: SK2122725561
Pavla Mudroňa 5, Žilina
Základné údaje
Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odvetvie (NACE):
Oprava a inštalácia strojov a prístrojov
33.14
Dátum vzniku:
27. 1. 2026
Základné imanie:
10,0 tis. €
DPH:
Platiteľ DPH od 1. 3. 2026
Spisová značka:
Sro/90039/L
Predmet podnikania (výber):
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických; Murárstvo; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …
Osoby vo vedení a vlastníctve
-
Andrej Janíček od 27. 1. 2026konateľspoločník
-
Matej Kramárek od 27. 1. 2026konateľspoločník
-
Peter Haluska od 27. 1. 2026konateľspoločník
Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.
Dôležité udalosti
-
NIEKonkurzy a reštrukturalizácieprebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
-
NIEDlhy a nedoplatkyzoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
-
NIEPohľadávky štátuCentrálny register pohľadávok štátu
Due diligence skóre firmy — v plnom reporte
Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.
V plnom reporte k tejto firme
Zaregistrovať sa zadarmo
Máte účet? Prihlásiť sa
Časté otázky
Je firma AMPEX elektro, s. r. o. v konkurze?
AMPEX elektro, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.
Je AMPEX elektro, s. r. o. platiteľom DPH?
AMPEX elektro, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.
Kde firma AMPEX elektro, s. r. o. sídli?
AMPEX elektro, s. r. o. má sídlo na adrese Pavla Mudroňa 5, Žilina, 010 01.
Zdroje údajov
- Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 23. 10. 2026 · originál ↗
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 22. 10. 2026
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 22. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
- Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026