Soft Games s. r. o.

IČO 57179701 · DIČ 2122600150 · IČ DPH SK2122600150

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Košická 18006/52A, Bratislava - mestská časť Ružinov
Odvetvie (NACE)
Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby · 62.20
Dátum vzniku
2025-09-06
Výsledok hospodárenia 2025
0 €
Základné imanie
5,0 tis. €
DPH
Platiteľ DPH
Spisová značka
Sro/191306/B

Predmet podnikania (výber)
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy; Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

C

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma Soft Games s. r. o. v konkurze?

Soft Games s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Je Soft Games s. r. o. platiteľom DPH?

Soft Games s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Soft Games s. r. o. sídli?

Soft Games s. r. o. má sídlo na adrese Košická 18006/52A, Bratislava - mestská časť Ružinov, 82108.