Air Solution s. r. o.
IČO 57145865
· DIČ 2122587764
· IČ DPH SK2122587764
Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Bratislavská 2861/135, Piešťany
Odvetvie (NACE)
Špecializované stavebné práce · 43.12
Výsledok hospodárenia 2025
3,0 tis. €
Základné imanie
5,0 tis. €
Spisová značka
Sro/60427/T
Predmet podnikania (výber)
Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby …
B
Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii
Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.
Zobraziť celý report — 14 dní zdarma
Časté otázky
Je firma Air Solution s. r. o. v konkurze?
Air Solution s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.
Aké má firma Air Solution s. r. o. tržby?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Air Solution s. r. o. tržby 8,6 tis. €.
Je Air Solution s. r. o. platiteľom DPH?
Air Solution s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.
Kde firma Air Solution s. r. o. sídli?
Air Solution s. r. o. má sídlo na adrese Bratislavská 2861/135, Piešťany, 92101.