Development BV s. r. o.

IČO 57136831 · DIČ 2122591889

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Československej armády 3, Martin
Odvetvie (NACE)
Elektronika · 26.11
Dátum vzniku
2025-08-26
Výsledok hospodárenia 2025
-27,4 tis. €
Základné imanie
6,0 tis. €
DPH
Platiteľ DPH
Spisová značka
Sro/88541/L

Hlavný predmet podnikania
Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok

C

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma Development BV s. r. o. v konkurze?

Development BV s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Je Development BV s. r. o. platiteľom DPH?

Development BV s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Development BV s. r. o. sídli?

Development BV s. r. o. má sídlo na adrese Československej armády 3, Martin, 03601.