MDomy SK s. r. o.
Základné údaje
Osoby vo vedení a vlastníctve
-
Vladimír Škorvánek od 9. 7. 2025konateľspoločníkPodiel: 100 % Vklad: 5 000 €
Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.
Kľúčové údaje za rok 2025
Spoločnosť MDomy SK s. r. o. v roku 2025 dosiahla zisk 17,1 tis. € a tržby dosiahli 114,2 tis. €.
Zdroje krytia majetku 2025
Pasíva
- Vlastné imanie22,1 tis. €
- Záväzky125,5 tis. €
Finančné ukazovatele
| 2025 | |
|---|---|
| Celková zadlženosť | 85,0 % |
Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.
Účtovné závierky
Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.
Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2025 — sú v origináli nižšie.
Originály v Registri účtovných závierok
Dôležité udalosti
-
NIEKonkurzy a reštrukturalizácieprebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
-
NIEDlhy a nedoplatkyzoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
-
NIEPohľadávky štátuCentrálny register pohľadávok štátu
História z obchodného registra
Register nevedie predchádzajúce názvy, sídla ani osoby, ktoré by sme mali uložené.
Due diligence skóre firmy — v plnom reporte
Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.
V plnom reporte k tejto firme
Máte účet? Prihlásiť sa
Časté otázky
Je firma MDomy SK s. r. o. v konkurze?
MDomy SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.
Aké má firma MDomy SK s. r. o. tržby?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MDomy SK s. r. o. tržby 114,2 tis. €.
Je firma MDomy SK s. r. o. v zisku?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MDomy SK s. r. o. dosiahla zisk 17,1 tis. €.
Je MDomy SK s. r. o. platiteľom DPH?
MDomy SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.
Kde firma MDomy SK s. r. o. sídli?
MDomy SK s. r. o. má sídlo na adrese Lány 488, Radoľa, 023 36.
Zdroje údajov
- Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 24. 10. 2026 · originál ↗
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 24. 10. 2026
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 24. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 24. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
- Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026