CTRL_space, s. r. o.

IČO 56940602 · DIČ 2122514768

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Kvačalova 998/22, Bratislava - mestská časť Ružinov
Odvetvie (NACE)
Papírenský průmysl · 17.11
Dátum vzniku
2025-05-08
Tržby 2025
53,9 tis. €
Výsledok hospodárenia 2025
32,5 tis. €
Základné imanie
6,0 tis. €
DPH
Platiteľ DPH
Spisová značka
Sro/187884/B

Hlavný predmet podnikania
opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy

C

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma CTRL_space, s. r. o. v konkurze?

CTRL_space, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CTRL_space, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CTRL_space, s. r. o. tržby 53,9 tis. €.

Je CTRL_space, s. r. o. platiteľom DPH?

CTRL_space, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CTRL_space, s. r. o. sídli?

CTRL_space, s. r. o. má sídlo na adrese Kvačalova 998/22, Bratislava - mestská časť Ružinov, 82108.