PureFun Software s. r. o.

IČO 56710569 · DIČ 2122401424

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Hraničná 19029/32B, Bratislava - mestská časť Ružinov
Odvetvie (NACE)
IT služby · 62.01
Dátum vzniku
2025-01-04
Tržby 2025
80,8 tis. €
Výsledok hospodárenia 2025
68,5 tis. €
Základné imanie
5,0 tis. €
Spisová značka
Sro/184328/B

Hlavný predmet podnikania
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

B

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma PureFun Software s. r. o. v konkurze?

PureFun Software s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PureFun Software s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PureFun Software s. r. o. tržby 80,8 tis. €.

Kde firma PureFun Software s. r. o. sídli?

PureFun Software s. r. o. má sídlo na adrese Hraničná 19029/32B, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 05.