Agentúra Dare, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 56685335
DIČ: 2122389236
IČ DPH: SK2122389236
Mladých budovateľov 690/5, Dubnica nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mladých budovateľov 690/5, Dubnica nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 21. 12. 2024
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2025
Spisová značka: Sro/55164/R
Predmet podnikania (výber): Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Darina Kalinová od 28. 8. 2026
    konateľ
  • Katarína Kalinová od 21. 12. 2024
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Agentúra Dare, s. r. o. v roku 2025 dosiahla zisk 40,9 tis. € a tržby dosiahli 265,4 tis. €.

265,4 tis. €
Tržby
40,9 tis. €
Zisk
265,4 tis. €
Celkové výnosy
91,7 tis. €
Aktíva
45,9 tis. €
Vlastné imanie
50 %
Celková zadlženosť
24,1 %
Hrubá marža

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok14,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky5,0 tis. €
  • Finančné účty72,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov20 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie40,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky29,7 tis. €
  • Bankové úvery16,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Agentúra Dare, s. r. o. v konkurze?

Agentúra Dare, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Agentúra Dare, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Agentúra Dare, s. r. o. tržby 265,4 tis. €.

Je firma Agentúra Dare, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Agentúra Dare, s. r. o. dosiahla zisk 40,9 tis. €.

Je Agentúra Dare, s. r. o. platiteľom DPH?

Agentúra Dare, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Agentúra Dare, s. r. o. sídli?

Agentúra Dare, s. r. o. má sídlo na adrese Mladých budovateľov 690/5, Dubnica nad Váhom, 018 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 22. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 22. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 22. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026