Titan Automation s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 56622775
DIČ: 2122361736
IČ DPH: SK2122361736
Levanduľová 14340/3, Bratislava - mestská časť Vrakuňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Levanduľová 14340/3, Bratislava - mestská časť Vrakuňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 9. 11. 2024
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2025
Spisová značka: Sro/182834/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lukáš Hatina od 9. 11. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Titan Automation s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 67 % na 21,9 tis. € a tržby jej narástli o 473 % na 88,2 tis. €.

88,2 tis. €
Tržby
21,9 tis. €
Zisk
111,2 tis. €
Aktíva
48,0 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2024 13,1 tis., 2025 21,9 tis.202413,1 tis.202521,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2024 15,4 tis., 2025 88,2 tis.202415,4 tis.202588,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 88,2 tis. € 21,9 tis. €
2024 15,4 tis. € 13,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie48,0 tis. €
  • Záväzky63,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Titan Automation s. r. o. v konkurze?

Titan Automation s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Titan Automation s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Titan Automation s. r. o. tržby 88,2 tis. €.

Je firma Titan Automation s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Titan Automation s. r. o. dosiahla zisk 21,9 tis. €.

Je Titan Automation s. r. o. platiteľom DPH?

Titan Automation s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Titan Automation s. r. o. sídli?

Titan Automation s. r. o. má sídlo na adrese Levanduľová 14340/3, Bratislava - mestská časť Vrakuňa, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 22. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 22. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 22. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026