MS Studio, s.r.o.

IČO 56453477 · DIČ 2122314117

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Šumavská 18178/3, Bratislava - mestská časť Ružinov
Odvetvie (NACE)
Osobní služby · 96.02
Dátum vzniku
2024-08-24
Tržby 2025
2,1 tis. €
Výsledok hospodárenia 2025
-30,1 tis. €
Základné imanie
5,0 tis. €
DPH
Platiteľ DPH
Spisová značka
Sro/180885/B

Hlavný predmet podnikania
Kozmetické služby

Hospodárske výsledky

RokTržbyVýsledok hospodárenia
2025 2,1 tis. € -30,1 tis. €
2024 0 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

D

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma MS Studio, s.r.o. v konkurze?

MS Studio, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MS Studio, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MS Studio, s.r.o. tržby 2,1 tis. €.

Je MS Studio, s.r.o. platiteľom DPH?

MS Studio, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MS Studio, s.r.o. sídli?

MS Studio, s.r.o. má sídlo na adrese Šumavská 18178/3, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.