RS Construct s. r. o.
IČO 56400047
· DIČ 2122306648
Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Chabenecká 1528/7, Banská Bystrica
Odvetvie (NACE)
Výstavba budov · 41.20
Výsledok hospodárenia 2024
376 €
Základné imanie
5,0 tis. €
Spisová značka
Sro/49919/S
Hlavný predmet podnikania
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
C
Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii
Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.
Zobraziť celý report — 14 dní zdarma
Časté otázky
Je firma RS Construct s. r. o. v konkurze?
RS Construct s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.
Aké má firma RS Construct s. r. o. tržby?
Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala RS Construct s. r. o. tržby 40,9 tis. €.
Kde firma RS Construct s. r. o. sídli?
RS Construct s. r. o. má sídlo na adrese Chabenecká 1528/7, Banská Bystrica, 974 11.