Xion Solution s.r.o.

IČO 56142641 · DIČ 2122242749 · IČ DPH SK2122242749

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Senný trh 3116/7, Komárno
Odvetvie (NACE)
Prenájom a lízing · 77.29
Dátum vzniku
2024-04-20
Tržby 2024
492,3 tis. €
Výsledok hospodárenia 2024
14,8 tis. €
Základné imanie
5,0 tis. €
DPH
Platiteľ DPH
Spisová značka
Sro/63599/N

Predmet podnikania (výber)
Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí; Poskytovanie služieb osobného charakteru; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

C

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma Xion Solution s.r.o. v konkurze?

Xion Solution s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Xion Solution s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala Xion Solution s.r.o. tržby 492,3 tis. €.

Je Xion Solution s.r.o. platiteľom DPH?

Xion Solution s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Xion Solution s.r.o. sídli?

Xion Solution s.r.o. má sídlo na adrese Senný trh 3116/7, Komárno, 945 01.