Víno Čapičík, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 55906389
DIČ: 2122121518
Hlavná 94/92, Zeleneč

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 94/92, Zeleneč Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 25. 11. 2023
Spisová značka: Sro/55497/T
Predmet podnikania (výber): Výroba a predaj vína a vinárskych výrobkov v rozsahu voľnej živnosti; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivan Čapičík od 25. 11. 2023
    konateľspoločník
  • Lukáš Čapičík od 25. 11. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Víno Čapičík, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 6 % na 4,5 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 29,2 tis. €.

29,2 tis. €
Tržby
4,5 tis. €
Zisk
17,7 tis. €
Aktíva
14,0 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2024 4,7 tis., 2025 4,5 tis.20244,7 tis.20254,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2024 26,2 tis., 2025 29,2 tis.202426,2 tis.202529,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 29,2 tis. € 4,5 tis. €
2024 26,2 tis. € 4,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie14,0 tis. €
  • Záväzky3,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Víno Čapičík, s. r. o. v konkurze?

Víno Čapičík, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Víno Čapičík, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Víno Čapičík, s. r. o. tržby 29,2 tis. €.

Je firma Víno Čapičík, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Víno Čapičík, s. r. o. dosiahla zisk 4,5 tis. €.

Kde firma Víno Čapičík, s. r. o. sídli?

Víno Čapičík, s. r. o. má sídlo na adrese Hlavná 94/92, Zeleneč, 919 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 22. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 22. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 22. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026