Wilkowicz Brand s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 55646174
DIČ: 2122051822
Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.20 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Dátum vzniku: 15. 8. 2023
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/171628/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Katarzyna Wilkowicz od 22. 6. 2026
    konateľspoločník
    Podiel: 100 % Vklad: 5 000 €

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Wilkowicz Brand s. r. o. v roku 2025 zvýšila stratu o 189 % na 521 €.

0 €
Tržby
521 €
Strata
0 €
Celkové výnosy
4,3 tis. €
Aktíva
3,8 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť
−12,1 %
Návratnosť aktív (ROA)

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2024 −180, 2025 −5212024−1802025−521
Tržby (€)
Tržby (€): 2024 0, 2025 02024020250
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2024 0, 2025 02024020250
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2024 0, 2025 340202402025340
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 0 € -521 €
2024 0 € -180 €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Finančné účty4,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-680 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-521 €
  • Krátkodobé záväzky520 €

Finančné ukazovatele

2025 2024
Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) −13,7 % −3,9 %
Návratnosť aktív (ROA) −12,1 % −3,7 %
Celková zadlženosť 12,0 % 3,7 %
Daň z príjmov 340 € 0 €

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Účtovné závierky

Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.

Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2025, 2024 — sú v origináli nižšie.

Originály v Registri účtovných závierok

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

História z obchodného registra

Osoby, ktoré už vo vedení ani vo vlastníctve nie sú

  • Ivan Lazarovkonateľ, spoločník15. 8. 2023 – 22. 7. 2026
  • Mgr. Naďa Lazarovákonateľ, spoločník15. 8. 2023 – 22. 7. 2026

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Wilkowicz Brand s. r. o. v konkurze?

Wilkowicz Brand s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Je firma Wilkowicz Brand s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Wilkowicz Brand s. r. o. vykázala stratu 521 €.

Kde firma Wilkowicz Brand s. r. o. sídli?

Wilkowicz Brand s. r. o. má sídlo na adrese Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 23. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 23. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 23. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026