SK import trade s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 55629580
DIČ: 2122041801
IČ DPH: SK2122041801
Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.99 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Dátum vzniku: 28. 7. 2023
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 1. 2024
Spisová značka: Sro/180680/B
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb osobného charakteru; Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Oleksii Kochenov od 16. 4. 2026
    konateľspoločník
    Podiel: 100 % Vklad: 5 000 €

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SK import trade s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 8,6 tis. € a tržby jej klesli o 54 % na 25,7 tis. €.

25,7 tis. €
Tržby
8,6 tis. €
Zisk
77,2 tis. €
Aktíva
-20,7 tis. €
Vlastné imanie
127 %
Celková zadlženosť
11,1 %
Návratnosť aktív (ROA)

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2024 −32,9 tis., 2025 8,6 tis.2024−32,9 tis.20258,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2024 55,9 tis., 2025 25,7 tis.202455,9 tis.202525,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 25,7 tis. € 8,6 tis. €
2024 55,9 tis. € -32,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Zdroje krytia majetku 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-20,7 tis. €
  • Záväzky97,9 tis. €

Finančné ukazovatele

2025 2024 7–12/2023skrátené obdobie
Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) — — −36,5 %
Návratnosť aktív (ROA) 11,1 % −24,2 % −26,2 %
Celková zadlženosť 126,8 % 121,5 % 28,1 %
Daň z príjmov — — 0 €

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Účtovné závierky

Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.

Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2025, 2024, 2023 — sú v origináli nižšie.

Originály v Registri účtovných závierok

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

História z obchodného registra

Predchádzajúce názvy

  • A.N.B. Trade s. r. o.28. 7. 2023 – 23. 4. 2026

Osoby, ktoré už vo vedení ani vo vlastníctve nie sú

  • Eduard Ziankovichkonateľ, spoločník11. 2. 2025 – 23. 4. 2026
  • Viktoriya Fesyukkonateľ28. 7. 2023 – 30. 5. 2025
  • Andrei Burtsauspoločník28. 7. 2023 – 15. 4. 2025
  • Nastassia Abukhovichspoločník28. 7. 2023 – 15. 4. 2025
  • Valeriia Bochkarovakonateľ2. 2. 2024 – 24. 7. 2024

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SK import trade s. r. o. v konkurze?

SK import trade s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SK import trade s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SK import trade s. r. o. tržby 25,7 tis. €.

Je firma SK import trade s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SK import trade s. r. o. dosiahla zisk 8,6 tis. €.

Je SK import trade s. r. o. platiteľom DPH?

SK import trade s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SK import trade s. r. o. sídli?

SK import trade s. r. o. má sídlo na adrese Karpatské námestie 10A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 24. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 24. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 24. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 24. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026