MNA-stav s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 55580793
DIČ: 2122032737
IČ DPH: SK2122032737
Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 14. 7. 2023
DPH: Platiteľ DPH od 15. 6. 2024
Spisová značka: Sro/170965/B
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Nikoleta Strkáčová od 14. 7. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MNA-stav s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 19,0 tis. € a tržby jej klesli o 40 % na 102,9 tis. €.

102,9 tis. €
Tržby
19,0 tis. €
Strata
104,4 tis. €
Celkové výnosy
40,6 tis. €
Aktíva
-10,4 tis. €
Vlastné imanie
126 %
Celková zadlženosť
8,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2024 3,2 tis., 2025 −19,0 tis.20243,2 tis.2025−19,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2024 171,3 tis., 2025 102,9 tis.2024171,3 tis.2025102,9 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2024 171,3 tis., 2025 104,4 tis.2024171,3 tis.2025104,4 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2024 960, 2025 96020249602025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 102,9 tis. € -19,0 tis. €
2024 171,3 tis. € 3,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky35,0 tis. €
  • Finančné účty3,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku277 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov3,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-19,0 tis. €
  • Rezervy601 €
  • Dlhodobé záväzky751 €
  • Krátkodobé záväzky35,8 tis. €
  • Bankové úvery13,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MNA-stav s. r. o. v konkurze?

MNA-stav s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MNA-stav s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MNA-stav s. r. o. tržby 102,9 tis. €.

Je firma MNA-stav s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MNA-stav s. r. o. vykázala stratu 19,0 tis. €.

Je MNA-stav s. r. o. platiteľom DPH?

MNA-stav s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MNA-stav s. r. o. sídli?

MNA-stav s. r. o. má sídlo na adrese Karpatské námestie 7770/10A, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 19. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026