Omega Teams s. r. o.
Základné údaje
Osoby vo vedení a vlastníctve
-
Bc. Matej Pereszlényi od 25. 4. 2023konateľspoločník
-
Ing. Roland Raffay od 25. 4. 2023konateľspoločník
Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.
Kľúčové údaje za rok 2025
Spoločnosť Omega Teams s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 89,0 tis. € a tržby jej narástli o 99 % na 395,4 tis. €.
Hospodárske výsledky
| Rok | Tržby | Výsledok hospodárenia |
|---|---|---|
| 2025 | 395,4 tis. € | -89,0 tis. € |
| 2024 | 199,0 tis. € | 4,5 tis. € |
| 2023 | 3,5 tis. € | -1,3 tis. € |
Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.
Štruktúra majetku a zdrojov 2025
Aktíva
- Dlhodobý hmotný majetok35,0 tis. €
- Zásoby6,8 tis. €
- Krátkodobé pohľadávky108,0 tis. €
- Finančné účty17,0 tis. €
Pasíva
- Základné imanie5,0 tis. €
- Fondy zo zisku225 €
- Výsledok hospodárenia minulých rokov3,5 tis. €
- Výsledok hospodárenia za obdobie-89,0 tis. €
- Dlhodobé záväzky63 €
- Krátkodobé záväzky246,9 tis. €
Dôležité udalosti
-
NIEKonkurzy a reštrukturalizácieprebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
-
NIEDlhy a nedoplatkyzoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
-
NIEPohľadávky štátuCentrálny register pohľadávok štátu
Due diligence skóre firmy — v plnom reporte
Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.
V plnom reporte k tejto firme
Máte účet? Prihlásiť sa
Časté otázky
Je firma Omega Teams s. r. o. v konkurze?
Omega Teams s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.
Aké má firma Omega Teams s. r. o. tržby?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Omega Teams s. r. o. tržby 395,4 tis. €.
Je firma Omega Teams s. r. o. v zisku?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Omega Teams s. r. o. vykázala stratu 89,0 tis. €.
Je Omega Teams s. r. o. platiteľom DPH?
Omega Teams s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.
Kde firma Omega Teams s. r. o. sídli?
Omega Teams s. r. o. má sídlo na adrese Jurigovo nám. 6126/5A, Bratislava - mestská časť Karlova Ves, 841 04.
Zdroje údajov
- Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 23. 10. 2026 · originál ↗
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 23. 10. 2026
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 23. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
- Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026