WFG BL byty, s. r. o.
Základné údaje
Osoby vo vedení a vlastníctve
-
Ing. František Denner od 28. 3. 2023konateľspoločník
-
JUDr. Ing. Roman Kružliak od 28. 3. 2023konateľ
-
WFG reality, s.r.o. od 28. 3. 2023spoločník
Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.
Kľúčové údaje za rok 2025
Spoločnosť WFG BL byty, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 48 % na 17,7 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 33,7 tis. €.
Hospodárske výsledky
| Rok | Tržby | Výsledok hospodárenia |
|---|---|---|
| 2025 | 33,7 tis. € | 17,7 tis. € |
| 2024 | 33,3 tis. € | 11,9 tis. € |
| 2023 | 41,8 tis. € | 16,3 tis. € |
Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.
Štruktúra majetku a zdrojov 2025
Pasíva
- Vlastné imanie50,9 tis. €
- Záväzky18,0 tis. €
Dôležité udalosti
-
NIEKonkurzy a reštrukturalizácieprebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
-
NIEDlhy a nedoplatkyzoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
-
NIEPohľadávky štátuCentrálny register pohľadávok štátu
Due diligence skóre firmy — v plnom reporte
Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.
V plnom reporte k tejto firme
Máte účet? Prihlásiť sa
Časté otázky
Je firma WFG BL byty, s. r. o. v konkurze?
WFG BL byty, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.
Aké má firma WFG BL byty, s. r. o. tržby?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala WFG BL byty, s. r. o. tržby 33,7 tis. €.
Je firma WFG BL byty, s. r. o. v zisku?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 WFG BL byty, s. r. o. dosiahla zisk 17,7 tis. €.
Kde firma WFG BL byty, s. r. o. sídli?
WFG BL byty, s. r. o. má sídlo na adrese Daxnerova 9, Žilina, 010 01.
Zdroje údajov
- Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 22. 10. 2026 · originál ↗
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 22. 10. 2026
- Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 22. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
- DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
- Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026