FanOpsmation s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 55036139
DIČ: 2121846276
IČ DPH: SK2121846276
Bystrická 2611/114A, Košice - mestská časť Pereš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bystrická 2611/114A, Košice - mestská časť Pereš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.20
Dátum vzniku: 16. 11. 2022
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 30. 9. 2026
Spisová značka: Sro/55429/V
Predmet podnikania: Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • František Petr od 16. 11. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FanOpsmation s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 19 % na 23,1 tis. € a tržby jej klesli o 17 % na 29,5 tis. €.

29,5 tis. €
Tržby
23,1 tis. €
Zisk
31,3 tis. €
Aktíva
28,7 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 12,7 tis., 2023 16,1 tis., 2024 28,4 tis., 2025 23,1 tis.202212,7 tis.202316,1 tis.202428,4 tis.202523,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 15,3 tis., 2023 23,0 tis., 2024 35,4 tis., 2025 29,5 tis.202215,3 tis.202323,0 tis.202435,4 tis.202529,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 29,5 tis. € 23,1 tis. €
2024 35,4 tis. € 28,4 tis. €
2023 23,0 tis. € 16,1 tis. €
2022 15,3 tis. € 12,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie28,7 tis. €
  • Záväzky2,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FanOpsmation s. r. o. v konkurze?

FanOpsmation s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FanOpsmation s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FanOpsmation s. r. o. tržby 29,5 tis. €.

Je firma FanOpsmation s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FanOpsmation s. r. o. dosiahla zisk 23,1 tis. €.

Je FanOpsmation s. r. o. platiteľom DPH?

FanOpsmation s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FanOpsmation s. r. o. sídli?

FanOpsmation s. r. o. má sídlo na adrese Bystrická 2611/114A, Košice - mestská časť Pereš, 040 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026