MAVI projekt s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54963451
DIČ: 2121829160
IČ DPH: SK2121829160
Veľký Folkmar

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Veľký Folkmar Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.12
Dátum vzniku: 21. 10. 2022
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2024
Spisová značka: Sro/55246/V
Predmet podnikania (výber): Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: stavebná časť; Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marek Vida od 21. 10. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MAVI projekt s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 66 % na 967 € a tržby jej klesli o 13 % na 70,1 tis. €.

70,1 tis. €
Tržby
967 €
Zisk
54,8 tis. €
Aktíva
23,6 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 284, 2023 14,6 tis., 2024 2,8 tis., 2025 9672022284202314,6 tis.20242,8 tis.2025967
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 6,0 tis., 2023 48,9 tis., 2024 80,6 tis., 2025 70,1 tis.20226,0 tis.202348,9 tis.202480,6 tis.202570,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 70,1 tis. € 967 €
2024 80,6 tis. € 2,8 tis. €
2023 48,9 tis. € 14,6 tis. €
2022 6,0 tis. € 284 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie23,6 tis. €
  • Záväzky31,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAVI projekt s. r. o. v konkurze?

MAVI projekt s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAVI projekt s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MAVI projekt s. r. o. tržby 70,1 tis. €.

Je firma MAVI projekt s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MAVI projekt s. r. o. dosiahla zisk 967 €.

Je MAVI projekt s. r. o. platiteľom DPH?

MAVI projekt s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MAVI projekt s. r. o. sídli?

MAVI projekt s. r. o. má sídlo na adrese Veľký Folkmar, 055 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026