MARTIŠ & PARTNERS s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54894018
DIČ: 2121808744
IČ DPH: SK2121808744
Pavla Horova 6154/28, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pavla Horova 6154/28, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.10
Dátum vzniku: 15. 9. 2022
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 31. 8. 2025
Spisová značka: Sro/163723/B
Predmet podnikania (výber): Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Samuel Martiš od 15. 9. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MARTIŠ & PARTNERS s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 285 % na 18,0 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 88,0 tis. €.

88,0 tis. €
Tržby
18,0 tis. €
Zisk
66,8 tis. €
Aktíva
27,7 tis. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 162, 2023 153, 2024 4,7 tis., 2025 18,0 tis.2022162202315320244,7 tis.202518,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 9,0 tis., 2023 28,3 tis., 2024 81,9 tis., 2025 88,0 tis.20229,0 tis.202328,3 tis.202481,9 tis.202588,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 88,0 tis. € 18,0 tis. €
2024 81,9 tis. € 4,7 tis. €
2023 28,3 tis. € 153 €
2022 9,0 tis. € 162 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie27,7 tis. €
  • Záväzky39,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MARTIŠ & PARTNERS s. r. o. v konkurze?

MARTIŠ & PARTNERS s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MARTIŠ & PARTNERS s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MARTIŠ & PARTNERS s. r. o. tržby 88,0 tis. €.

Je firma MARTIŠ & PARTNERS s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MARTIŠ & PARTNERS s. r. o. dosiahla zisk 18,0 tis. €.

Je MARTIŠ & PARTNERS s. r. o. platiteľom DPH?

MARTIŠ & PARTNERS s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MARTIŠ & PARTNERS s. r. o. sídli?

MARTIŠ & PARTNERS s. r. o. má sídlo na adrese Pavla Horova 6154/28, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, 841 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026