ZAMARI s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54826659
DIČ: 2121804124
IČ DPH: SK2121804124
Pavla Horova 35, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pavla Horova 35, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Nakladateľské činnosti 58.19
Dátum vzniku: 6. 9. 2022
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/163464/B
Predmet podnikania (výber): Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce; Informačná činnosť; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michaela Zábojníková od 6. 9. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZAMARI s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 657 % na 29,2 tis. € a tržby jej narástli o 24 % na 52,7 tis. €.

52,7 tis. €
Tržby
29,2 tis. €
Zisk
42,2 tis. €
Aktíva
39,0 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 495, 2023 452, 2024 3,9 tis., 2025 29,2 tis.2022495202345220243,9 tis.202529,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 5,8 tis., 2023 24,6 tis., 2024 42,5 tis., 2025 52,7 tis.20225,8 tis.202324,6 tis.202442,5 tis.202552,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 52,7 tis. € 29,2 tis. €
2024 42,5 tis. € 3,9 tis. €
2023 24,6 tis. € 452 €
2022 5,8 tis. € 495 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie39,0 tis. €
  • Záväzky3,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZAMARI s.r.o. v konkurze?

ZAMARI s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZAMARI s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZAMARI s.r.o. tržby 52,7 tis. €.

Je firma ZAMARI s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZAMARI s.r.o. dosiahla zisk 29,2 tis. €.

Je ZAMARI s.r.o. platiteľom DPH?

ZAMARI s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ZAMARI s.r.o. sídli?

ZAMARI s.r.o. má sídlo na adrese Pavla Horova 35, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, 841 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026