nivo s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54821452
DIČ: 2121804322
IČ DPH: SK2121804322
Petőfiho 3125, Štúrovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Petőfiho 3125, Štúrovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 17. 8. 2022
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 7. 2026
Spisová značka: Sro/58065/N
Predmet podnikania (výber): Vedenie účtovníctva; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Zoltán Bernáth od 17. 8. 2022
    konateľ
  • BERNÁTH & CO., spol. s r. o. od 17. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť nivo s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 44 % na 3,8 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 49,3 tis. €.

49,3 tis. €
Tržby
3,8 tis. €
Zisk
49,3 tis. €
Celkové výnosy
66,2 tis. €
Aktíva
16,3 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť
29,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 1,3 tis., 2023 3,5 tis., 2024 2,7 tis., 2025 3,8 tis.20221,3 tis.20233,5 tis.20242,7 tis.20253,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 4,5 tis., 2023 49,2 tis., 2024 48,3 tis., 2025 49,3 tis.20224,5 tis.202349,2 tis.202448,3 tis.202549,3 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2022 4,5 tis., 2023 49,2 tis., 2024 48,3 tis., 2025 49,3 tis.20224,5 tis.202349,2 tis.202448,3 tis.202549,3 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2022 226, 2023 614, 2024 471, 2025 4262022226202361420244712025426
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,3 tis. € 3,8 tis. €
2024 48,3 tis. € 2,7 tis. €
2023 49,2 tis. € 3,5 tis. €
2022 4,5 tis. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok1,0 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky13,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky30,4 tis. €
  • Finančné účty20,9 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie16,3 tis. €
  • Záväzky50,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma nivo s. r. o. v konkurze?

nivo s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma nivo s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala nivo s. r. o. tržby 49,3 tis. €.

Je firma nivo s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 nivo s. r. o. dosiahla zisk 3,8 tis. €.

Je nivo s. r. o. platiteľom DPH?

nivo s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma nivo s. r. o. sídli?

nivo s. r. o. má sídlo na adrese Petőfiho 3125, Štúrovo, 943 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026