Netmika automations s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54806607
DIČ: 2121808029
IČ DPH: SK2121808029
Vŕšky 1377, Kuchyňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vŕšky 1377, Kuchyňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 10. 9. 2022
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 8. 2023
Spisová značka: Sro/163630/B
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly; Prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jaroslav Saxa od 10. 9. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Netmika automations s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 14,8 tis. € a tržby jej klesli o 93 % na 6,0 tis. €.

6,0 tis. €
Tržby
14,8 tis. €
Strata
49,0 tis. €
Aktíva
45,2 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 11,1 tis., 2023 43,6 tis., 2024 32,4 tis., 2025 −14,8 tis.202211,1 tis.202343,6 tis.202432,4 tis.2025−14,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 17,9 tis., 2023 81,8 tis., 2024 81,5 tis., 2025 6,0 tis.202217,9 tis.202381,8 tis.202481,5 tis.20256,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,0 tis. € -14,8 tis. €
2024 81,5 tis. € 32,4 tis. €
2023 81,8 tis. € 43,6 tis. €
2022 17,9 tis. € 11,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie45,2 tis. €
  • Záväzky3,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Netmika automations s. r. o. v konkurze?

Netmika automations s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Netmika automations s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Netmika automations s. r. o. tržby 6,0 tis. €.

Je firma Netmika automations s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Netmika automations s. r. o. vykázala stratu 14,8 tis. €.

Je Netmika automations s. r. o. platiteľom DPH?

Netmika automations s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Netmika automations s. r. o. sídli?

Netmika automations s. r. o. má sídlo na adrese Vŕšky 1377, Kuchyňa, 900 52.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026