BBM Invest s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54802610
DIČ: 2121849565
IČ DPH: SK2121849565
Hviezdna 11952/2, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hviezdna 11952/2, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.20 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Dátum vzniku: 8. 9. 2022
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 12. 2023
Spisová značka: Sro/163552/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Faktoring a forfaiting …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Pavel Melicher od 8. 9. 2022
    konateľspoločník
    Podiel: 100 % Vklad: 5 000 €

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BBM Invest s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 87 % na 4,3 tis. € a tržby jej klesli o 65 % na 24,7 tis. €.

24,7 tis. €
Tržby
4,3 tis. €
Zisk
39,3 tis. €
Aktíva
10,0 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť
10,9 %
Návratnosť aktív (ROA)

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 4,2 tis., 2023 15,8 tis., 2024 32,0 tis., 2025 4,3 tis.20224,2 tis.202315,8 tis.202432,0 tis.20254,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 10,0 tis., 2023 44,5 tis., 2024 70,0 tis., 2025 24,7 tis.202210,0 tis.202344,5 tis.202470,0 tis.202524,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 24,7 tis. € 4,3 tis. €
2024 70,0 tis. € 32,0 tis. €
2023 44,5 tis. € 15,8 tis. €
2022 10,0 tis. € 4,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Zdroje krytia majetku 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie10,0 tis. €
  • Záväzky29,3 tis. €

Finančné ukazovatele

2025 2024 2023 2022
Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) 42,8 % 84,8 % 63,2 % 45,5 %
Návratnosť aktív (ROA) 10,9 % 56,9 % 36,2 % 42,0 %
Celková zadlženosť 74,6 % 33,0 % 42,7 % 7,7 %

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Účtovné závierky

Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.

Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2025, 2024, 2023, 2022 — sú v origináli nižšie.

Originály v Registri účtovných závierok

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

História z obchodného registra

Register nevedie predchádzajúce názvy, sídla ani osoby, ktoré by sme mali uložené.

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BBM Invest s.r.o. v konkurze?

BBM Invest s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BBM Invest s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BBM Invest s.r.o. tržby 24,7 tis. €.

Je firma BBM Invest s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BBM Invest s.r.o. dosiahla zisk 4,3 tis. €.

Je BBM Invest s.r.o. platiteľom DPH?

BBM Invest s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BBM Invest s.r.o. sídli?

BBM Invest s.r.o. má sídlo na adrese Hviezdna 11952/2, Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, 821 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 24. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 24. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 24. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 24. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026