nukleon frame, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54799295
DIČ: 2121810471
IČ DPH: SK2121810471
Čajakova 4033/13, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Čajakova 4033/13, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba filmov, videozáznamov a televíznych programov, príprava a zverejňovanie zvukových nahrávok 59.12
Dátum vzniku: 10. 9. 2022
Základné imanie: 15,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2023
Spisová značka: Sro/163633/B
Predmet podnikania (výber): služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (malooobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoo…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Adéla Konečná od 2. 8. 2024
    konateľspoločník
  • MgA. Peter Poch od 10. 9. 2022
    konateľspoločník
  • Vojtěch Konečný od 10. 9. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť nukleon frame, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 40 % na 8,5 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 303,0 tis. €.

303,0 tis. €
Tržby
8,5 tis. €
Zisk
410,6 tis. €
Celkové výnosy
174,5 tis. €
Aktíva
58,8 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
−28,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 256, 2023 13,9 tis., 2024 14,1 tis., 2025 8,5 tis.2022256202313,9 tis.202414,1 tis.20258,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 7,0 tis., 2023 150,9 tis., 2024 286,2 tis., 2025 303,0 tis.20227,0 tis.2023150,9 tis.2024286,2 tis.2025303,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 303,0 tis. € 8,5 tis. €
2024 286,2 tis. € 14,1 tis. €
2023 150,9 tis. € 13,9 tis. €
2022 7,0 tis. € 256 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok32,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok8,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky114,6 tis. €
  • Finančné účty19,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie15,0 tis. €
  • Kapitálové fondy7,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov27,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie8,5 tis. €
  • Rezervy400 €
  • Krátkodobé záväzky101,7 tis. €
  • Bankové úvery7,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma nukleon frame, s.r.o. v konkurze?

nukleon frame, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma nukleon frame, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala nukleon frame, s.r.o. tržby 303,0 tis. €.

Je firma nukleon frame, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 nukleon frame, s.r.o. dosiahla zisk 8,5 tis. €.

Je nukleon frame, s.r.o. platiteľom DPH?

nukleon frame, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma nukleon frame, s.r.o. sídli?

nukleon frame, s.r.o. má sídlo na adrese Čajakova 4033/13, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026