MAGmont, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54745012
DIČ: 2121773302
IČ DPH: SK2121773302
Beňadovo 106, Beňadovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Beňadovo 106, Beňadovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 13. 7. 2022
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2022
Spisová značka: Sro/80125/L
Predmet podnikania (výber): Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických; Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Matej Hušla od 13. 7. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MAGmont, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 188 % na 5,1 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 96,7 tis. €.

96,7 tis. €
Tržby
5,1 tis. €
Zisk
57,6 tis. €
Aktíva
35,4 tis. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 15,6 tis., 2023 8,6 tis., 2024 1,8 tis., 2025 5,1 tis.202215,6 tis.20238,6 tis.20241,8 tis.20255,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 58,8 tis., 2023 131,4 tis., 2024 106,3 tis., 2025 96,7 tis.202258,8 tis.2023131,4 tis.2024106,3 tis.202596,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 96,7 tis. € 5,1 tis. €
2024 106,3 tis. € 1,8 tis. €
2023 131,4 tis. € 8,6 tis. €
2022 58,8 tis. € 15,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie35,4 tis. €
  • Záväzky22,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAGmont, s. r. o. v konkurze?

MAGmont, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAGmont, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MAGmont, s. r. o. tržby 96,7 tis. €.

Je firma MAGmont, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MAGmont, s. r. o. dosiahla zisk 5,1 tis. €.

Je MAGmont, s. r. o. platiteľom DPH?

MAGmont, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MAGmont, s. r. o. sídli?

MAGmont, s. r. o. má sídlo na adrese Beňadovo 106, Beňadovo, 029 63.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026