RECRUIT IT s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54732328
DIČ: 2121786909
IČ DPH: SK2121786909
Štefunkova 9, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefunkova 9, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Sprostredkovanie práce 78.10
Dátum vzniku: 6. 8. 2022
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 7. 2024
Spisová značka: Sro/162863/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Andrej Švec od 6. 8. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RECRUIT IT s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 149 % na 25,2 tis. € a tržby jej narástli o 119 % na 97,1 tis. €.

97,1 tis. €
Tržby
25,2 tis. €
Zisk
95,2 tis. €
Aktíva
52,8 tis. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 5,4 tis., 2023 7,0 tis., 2024 10,1 tis., 2025 25,2 tis.20225,4 tis.20237,0 tis.202410,1 tis.202525,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 14,5 tis., 2023 46,7 tis., 2024 44,3 tis., 2025 97,1 tis.202214,5 tis.202346,7 tis.202444,3 tis.202597,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 97,1 tis. € 25,2 tis. €
2024 44,3 tis. € 10,1 tis. €
2023 46,7 tis. € 7,0 tis. €
2022 14,5 tis. € 5,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie52,8 tis. €
  • Záväzky42,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RECRUIT IT s.r.o. v konkurze?

RECRUIT IT s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RECRUIT IT s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RECRUIT IT s.r.o. tržby 97,1 tis. €.

Je firma RECRUIT IT s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RECRUIT IT s.r.o. dosiahla zisk 25,2 tis. €.

Je RECRUIT IT s.r.o. platiteľom DPH?

RECRUIT IT s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RECRUIT IT s.r.o. sídli?

RECRUIT IT s.r.o. má sídlo na adrese Štefunkova 9, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026