beskar s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54702615
DIČ: 2121767857
IČ DPH: SK2121767857
Pifflova 1241/2, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pifflova 1241/2, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 28. 6. 2022
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2024
Spisová značka: Sro/161980/B
Predmet podnikania (výber): Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Lucia Slámková od 28. 6. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť beskar s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 234 % na 29,5 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 50,7 tis. €.

50,7 tis. €
Tržby
29,5 tis. €
Zisk
84,0 tis. €
Aktíva
74,4 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 2,8 tis., 2023 28,2 tis., 2024 8,8 tis., 2025 29,5 tis.20222,8 tis.202328,2 tis.20248,8 tis.202529,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 8,5 tis., 2023 51,0 tis., 2024 48,6 tis., 2025 50,7 tis.20228,5 tis.202351,0 tis.202448,6 tis.202550,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 50,7 tis. € 29,5 tis. €
2024 48,6 tis. € 8,8 tis. €
2023 51,0 tis. € 28,2 tis. €
2022 8,5 tis. € 2,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie74,4 tis. €
  • Záväzky9,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma beskar s. r. o. v konkurze?

beskar s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma beskar s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala beskar s. r. o. tržby 50,7 tis. €.

Je firma beskar s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 beskar s. r. o. dosiahla zisk 29,5 tis. €.

Je beskar s. r. o. platiteľom DPH?

beskar s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma beskar s. r. o. sídli?

beskar s. r. o. má sídlo na adrese Pifflova 1241/2, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026