MaSi - STAV s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54685605
DIČ: 2121766130
IČ DPH: SK2121766130
Okružná 99/11, Liptovská Štiavnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Okružná 99/11, Liptovská Štiavnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.35
Dátum vzniku: 29. 6. 2022
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2023
Spisová značka: Sro/80065/L
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Šiška od 29. 6. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MaSi - STAV s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 335 % na 30,2 tis. € a tržby jej narástli o 38 % na 261,6 tis. €.

261,6 tis. €
Tržby
30,2 tis. €
Zisk
261,7 tis. €
Celkové výnosy
242,8 tis. €
Aktíva
78,5 tis. €
Vlastné imanie
68 %
Celková zadlženosť
47,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2023 25,8 tis., 2024 6,9 tis., 2025 30,2 tis.202325,8 tis.20246,9 tis.202530,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2023 108,4 tis., 2024 189,1 tis., 2025 261,6 tis.2023108,4 tis.2024189,1 tis.2025261,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 261,6 tis. € 30,2 tis. €
2024 189,1 tis. € 6,9 tis. €
2023 108,4 tis. € 25,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok108,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky16,9 tis. €
  • Finančné účty117,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov42,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie30,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky100,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky45,5 tis. €
  • Bankové úvery18,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MaSi - STAV s. r. o. v konkurze?

MaSi - STAV s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MaSi - STAV s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MaSi - STAV s. r. o. tržby 261,6 tis. €.

Je firma MaSi - STAV s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MaSi - STAV s. r. o. dosiahla zisk 30,2 tis. €.

Je MaSi - STAV s. r. o. platiteľom DPH?

MaSi - STAV s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MaSi - STAV s. r. o. sídli?

MaSi - STAV s. r. o. má sídlo na adrese Okružná 99/11, Liptovská Štiavnica, 034 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 20. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026