TOP WIN SLOVAKIA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54665175
DIČ: 2121757792
IČ DPH: SK2121757792
Pod Juhom 7666, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pod Juhom 7666, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 14. 6. 2022
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2022
Spisová značka: Sro/43760/R
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Výroba nápojov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivan Pečovský od 14. 6. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TOP WIN SLOVAKIA, s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 4,7 tis. € a tržby jej narástli o 216 % na 394,1 tis. €.

394,1 tis. €
Tržby
4,7 tis. €
Zisk
399,0 tis. €
Celkové výnosy
886,4 tis. €
Aktíva
208,6 tis. €
Vlastné imanie
76 %
Celková zadlženosť
16,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 101, 2023 16,4 tis., 2024 −1,3 tis., 2025 4,7 tis.2022101202316,4 tis.2024−1,3 tis.20254,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 21,0 tis., 2023 534,9 tis., 2024 124,7 tis., 2025 394,1 tis.202221,0 tis.2023534,9 tis.2024124,7 tis.2025394,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 394,1 tis. € 4,7 tis. €
2024 124,7 tis. € -1,3 tis. €
2023 534,9 tis. € 16,4 tis. €
2022 21,0 tis. € 101 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok695,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky72,1 tis. €
  • Finančné účty119,4 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie208,6 tis. €
  • Záväzky677,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TOP WIN SLOVAKIA, s.r.o. v konkurze?

TOP WIN SLOVAKIA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TOP WIN SLOVAKIA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TOP WIN SLOVAKIA, s.r.o. tržby 394,1 tis. €.

Je firma TOP WIN SLOVAKIA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TOP WIN SLOVAKIA, s.r.o. dosiahla zisk 4,7 tis. €.

Je TOP WIN SLOVAKIA, s.r.o. platiteľom DPH?

TOP WIN SLOVAKIA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TOP WIN SLOVAKIA, s.r.o. sídli?

TOP WIN SLOVAKIA, s.r.o. má sídlo na adrese Pod Juhom 7666, Trenčín, 911 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026