JM credit plus s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54657903
DIČ: 2121744075
IČ DPH: SK2121744075
Ul. Ľ. Štúra 7101/1A, Levice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ul. Ľ. Štúra 7101/1A, Levice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 1. 6. 2022
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2026
Spisová značka: Sro/57604/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Zuzana Štuller od 1. 6. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JM credit plus s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 214 % na 42,5 tis. € a tržby jej narástli o 17 % na 58,4 tis. €.

58,4 tis. €
Tržby
42,5 tis. €
Zisk
52,8 tis. €
Aktíva
48,0 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 9,9 tis., 2023 9,0 tis., 2024 13,5 tis., 2025 42,5 tis.20229,9 tis.20239,0 tis.202413,5 tis.202542,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 15,0 tis., 2023 46,1 tis., 2024 49,7 tis., 2025 58,4 tis.202215,0 tis.202346,1 tis.202449,7 tis.202558,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 58,4 tis. € 42,5 tis. €
2024 49,7 tis. € 13,5 tis. €
2023 46,1 tis. € 9,0 tis. €
2022 15,0 tis. € 9,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie48,0 tis. €
  • Záväzky4,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JM credit plus s.r.o. v konkurze?

JM credit plus s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JM credit plus s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JM credit plus s.r.o. tržby 58,4 tis. €.

Je firma JM credit plus s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JM credit plus s.r.o. dosiahla zisk 42,5 tis. €.

Je JM credit plus s.r.o. platiteľom DPH?

JM credit plus s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JM credit plus s.r.o. sídli?

JM credit plus s.r.o. má sídlo na adrese Ul. Ľ. Štúra 7101/1A, Levice, 934 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026