Real-TECH Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54632307
DIČ: 2121745703
IČ DPH: SK2121745703
Bajkalská 45G, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bajkalská 45G, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 31. 5. 2022
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2022
Spisová značka: Sro/161206/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Róbert Michalovič od 27. 9. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Real-TECH Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 89 % na 401 € a tržby jej narástli o 135 % na 334,9 tis. €.

334,9 tis. €
Tržby
401 €
Zisk
420,1 tis. €
Celkové výnosy
155,2 tis. €
Aktíva
145,3 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť
−14,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 625, 2023 1,6 tis., 2024 3,6 tis., 2025 401202262520231,6 tis.20243,6 tis.2025401
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 74,7 tis., 2023 123,7 tis., 2024 142,8 tis., 2025 334,9 tis.202274,7 tis.2023123,7 tis.2024142,8 tis.2025334,9 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2022 74,8 tis., 2023 171,6 tis., 2024 163,1 tis., 2025 420,1 tis.202274,8 tis.2023171,6 tis.2024163,1 tis.2025420,1 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2022 166, 2023 438, 2024 970, 2025 3,0 tis.20221662023438202497020253,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 334,9 tis. € 401 €
2024 142,8 tis. € 3,6 tis. €
2023 123,7 tis. € 1,6 tis. €
2022 74,7 tis. € 625 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok83,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky10,4 tis. €
  • Finančné účty61,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy134,0 tis. €
  • Fondy zo zisku63 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov5,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie401 €
  • Krátkodobé záväzky9,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Real-TECH Slovakia s.r.o. v konkurze?

Real-TECH Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Real-TECH Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Real-TECH Slovakia s.r.o. tržby 334,9 tis. €.

Je firma Real-TECH Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Real-TECH Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 401 €.

Je Real-TECH Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Real-TECH Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Real-TECH Slovakia s.r.o. sídli?

Real-TECH Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Bajkalská 45G, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026