Mafar trade s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54595886
DIČ: 2121727047
IČ DPH: SK2121727047
Gogoľova 18, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Gogoľova 18, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.29
Dátum vzniku: 4. 5. 2022
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/163916/B
Predmet podnikania (výber): Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely; Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok; Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Boris Bezjak od 20. 7. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mafar trade s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 29 % na 21,4 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 110,0 tis. €.

110,0 tis. €
Tržby
21,4 tis. €
Zisk
112,5 tis. €
Aktíva
100,5 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 11,5 tis., 2023 32,5 tis., 2024 30,0 tis., 2025 21,4 tis.202211,5 tis.202332,5 tis.202430,0 tis.202521,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 34,8 tis., 2023 112,4 tis., 2024 108,8 tis., 2025 110,0 tis.202234,8 tis.2023112,4 tis.2024108,8 tis.2025110,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 110,0 tis. € 21,4 tis. €
2024 108,8 tis. € 30,0 tis. €
2023 112,4 tis. € 32,5 tis. €
2022 34,8 tis. € 11,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie100,5 tis. €
  • Záväzky12,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mafar trade s. r. o. v konkurze?

Mafar trade s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mafar trade s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mafar trade s. r. o. tržby 110,0 tis. €.

Je firma Mafar trade s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mafar trade s. r. o. dosiahla zisk 21,4 tis. €.

Je Mafar trade s. r. o. platiteľom DPH?

Mafar trade s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mafar trade s. r. o. sídli?

Mafar trade s. r. o. má sídlo na adrese Gogoľova 18, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026