MAVRA-AGRO s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54575966
DIČ: 2121733086
IČ DPH: SK2121733086
Železničná 145/30, Bystré

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Železničná 145/30, Bystré Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.30
Dátum vzniku: 28. 4. 2022
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2022
Spisová značka: Sro/44020/P
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá; Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Matúš Vravec od 28. 4. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MAVRA-AGRO s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 53 % na 50,3 tis. € a tržby jej narástli o 128 % na 167,9 tis. €.

167,9 tis. €
Tržby
50,3 tis. €
Zisk
180,7 tis. €
Aktíva
110,7 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 14,0 tis., 2023 8,7 tis., 2024 32,8 tis., 2025 50,3 tis.202214,0 tis.20238,7 tis.202432,8 tis.202550,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 45,2 tis., 2023 66,9 tis., 2024 73,7 tis., 2025 167,9 tis.202245,2 tis.202366,9 tis.202473,7 tis.2025167,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 167,9 tis. € 50,3 tis. €
2024 73,7 tis. € 32,8 tis. €
2023 66,9 tis. € 8,7 tis. €
2022 45,2 tis. € 14,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie110,7 tis. €
  • Záväzky70,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAVRA-AGRO s.r.o. v konkurze?

MAVRA-AGRO s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAVRA-AGRO s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MAVRA-AGRO s.r.o. tržby 167,9 tis. €.

Je firma MAVRA-AGRO s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MAVRA-AGRO s.r.o. dosiahla zisk 50,3 tis. €.

Je MAVRA-AGRO s.r.o. platiteľom DPH?

MAVRA-AGRO s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MAVRA-AGRO s.r.o. sídli?

MAVRA-AGRO s.r.o. má sídlo na adrese Železničná 145/30, Bystré, 094 34.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026