PF-Bau s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54502179
DIČ: 2121698018
IČ DPH: SK2121698018
Kamienka 280, Kamienka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kamienka 280, Kamienka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba a spracovanie kovov 24.10
Dátum vzniku: 24. 3. 2022
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/43841/P
Predmet podnikania (výber): Opravy vyhradených technických zariadení elektrických; Výroba a hutnícke spracovanie kovov; Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Foľvarský od 24. 3. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PF-Bau s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 140,9 tis. € a tržby jej klesli o 39 % na 686,5 tis. €.

686,5 tis. €
Tržby
140,9 tis. €
Strata
688,4 tis. €
Celkové výnosy
202,4 tis. €
Aktíva
59,9 tis. €
Vlastné imanie
70 %
Celková zadlženosť
6,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 21,3 tis., 2023 78,2 tis., 2024 96,3 tis., 2025 −140,9 tis.202221,3 tis.202378,2 tis.202496,3 tis.2025−140,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 194,5 tis., 2023 975,5 tis., 2024 1,1 mil., 2025 686,5 tis.2022194,5 tis.2023975,5 tis.20241,1 mil.2025686,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 686,5 tis. € -140,9 tis. €
2024 1,1 mil. € 96,3 tis. €
2023 975,5 tis. € 78,2 tis. €
2022 194,5 tis. € 21,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok16,0 tis. €
  • Zásoby22 €
  • Krátkodobé pohľadávky160,1 tis. €
  • Finančné účty26,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov190,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-140,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky123,3 tis. €
  • Bankové úvery19,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PF-Bau s. r. o. v konkurze?

PF-Bau s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PF-Bau s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PF-Bau s. r. o. tržby 686,5 tis. €.

Je firma PF-Bau s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PF-Bau s. r. o. vykázala stratu 140,9 tis. €.

Je PF-Bau s. r. o. platiteľom DPH?

PF-Bau s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PF-Bau s. r. o. sídli?

PF-Bau s. r. o. má sídlo na adrese Kamienka 280, Kamienka, 065 32.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026