Štefan Cesnak s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54483191
DIČ: 2121689922
Levice 4462, Levice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Levice 4462, Levice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 9. 3. 2022
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/56867/N
Predmet podnikania (výber): Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Štefan Cesnak od 9. 3. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Štefan Cesnak s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 103 % na 3,6 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 39,0 tis. €.

39,0 tis. €
Tržby
3,6 tis. €
Zisk
39,5 tis. €
Celkové výnosy
15,5 tis. €
Aktíva
14,4 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť
27,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 2,3 tis., 2023 1,7 tis., 2024 1,8 tis., 2025 3,6 tis.20222,3 tis.20231,7 tis.20241,8 tis.20253,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 34,8 tis., 2023 47,2 tis., 2024 41,2 tis., 2025 39,0 tis.202234,8 tis.202347,2 tis.202441,2 tis.202539,0 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2022 35,6 tis., 2023 48,1 tis., 2024 42,1 tis., 2025 39,5 tis.202235,6 tis.202348,1 tis.202442,1 tis.202539,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2022 412, 2023 309, 2024 340, 2025 4042022412202330920243402025404
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 39,0 tis. € 3,6 tis. €
2024 41,2 tis. € 1,8 tis. €
2023 47,2 tis. € 1,7 tis. €
2022 34,8 tis. € 2,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Finančné účty15,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku292 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov5,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Štefan Cesnak s.r.o. v konkurze?

Štefan Cesnak s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Štefan Cesnak s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Štefan Cesnak s.r.o. tržby 39,0 tis. €.

Je firma Štefan Cesnak s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Štefan Cesnak s.r.o. dosiahla zisk 3,6 tis. €.

Kde firma Štefan Cesnak s.r.o. sídli?

Štefan Cesnak s.r.o. má sídlo na adrese Levice 4462, Levice, 934 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026