PERMAFROST s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54413095
DIČ: 2121683212
IČ DPH: SK2121683212
Mokrá 130/9, Zemplínske Hradište

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mokrá 130/9, Zemplínske Hradište Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Sprostredkovanie práce 78.30
Dátum vzniku: 4. 3. 2022
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 7. 2023
Spisová značka: Sro/53664/V
Predmet podnikania (výber): odborné poradenské služby pre uchádzačov a záujemcov o zamestnanie okrem činnosti športového agenta; sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agenta; zasielateľstvo …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Štefan Nagy od 4. 3. 2022
    konateľspoločník
  • Simona Nagyová od 4. 3. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PERMAFROST s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 29 % na 9,3 tis. € a tržby jej narástli o 22 % na 150,9 tis. €.

150,9 tis. €
Tržby
9,3 tis. €
Zisk
42,0 tis. €
Aktíva
15,7 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 10,8 tis., 2023 16,5 tis., 2024 13,0 tis., 2025 9,3 tis.202210,8 tis.202316,5 tis.202413,0 tis.20259,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 28,4 tis., 2023 53,0 tis., 2024 123,8 tis., 2025 150,9 tis.202228,4 tis.202353,0 tis.2024123,8 tis.2025150,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 150,9 tis. € 9,3 tis. €
2024 123,8 tis. € 13,0 tis. €
2023 53,0 tis. € 16,5 tis. €
2022 28,4 tis. € 10,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie15,7 tis. €
  • Záväzky26,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PERMAFROST s.r.o. v konkurze?

PERMAFROST s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PERMAFROST s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PERMAFROST s.r.o. tržby 150,9 tis. €.

Je firma PERMAFROST s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PERMAFROST s.r.o. dosiahla zisk 9,3 tis. €.

Je PERMAFROST s.r.o. platiteľom DPH?

PERMAFROST s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PERMAFROST s.r.o. sídli?

PERMAFROST s.r.o. má sídlo na adrese Mokrá 130/9, Zemplínske Hradište, 076 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026