Wedding Valley s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54381703
DIČ: 2121646527
IČ DPH: SK2121646527
Nevädzová 17211/6F, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nevädzová 17211/6F, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 28. 1. 2022
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/158340/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tatiana Kokonkina od 28. 1. 2022
    konateľspoločník
  • Andrei Kokonkin od 28. 1. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Wedding Valley s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 27 % na 22,3 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 43,0 tis. €.

43,0 tis. €
Tržby
22,3 tis. €
Zisk
104,8 tis. €
Aktíva
86,5 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 19,8 tis., 2023 22,0 tis., 2024 17,5 tis., 2025 22,3 tis.202219,8 tis.202322,0 tis.202417,5 tis.202522,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 41,5 tis., 2023 49,1 tis., 2024 47,4 tis., 2025 43,0 tis.202241,5 tis.202349,1 tis.202447,4 tis.202543,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 43,0 tis. € 22,3 tis. €
2024 47,4 tis. € 17,5 tis. €
2023 49,1 tis. € 22,0 tis. €
2022 41,5 tis. € 19,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie86,5 tis. €
  • Záväzky18,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Wedding Valley s. r. o. v konkurze?

Wedding Valley s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Wedding Valley s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Wedding Valley s. r. o. tržby 43,0 tis. €.

Je firma Wedding Valley s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Wedding Valley s. r. o. dosiahla zisk 22,3 tis. €.

Je Wedding Valley s. r. o. platiteľom DPH?

Wedding Valley s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Wedding Valley s. r. o. sídli?

Wedding Valley s. r. o. má sídlo na adrese Nevädzová 17211/6F, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026